K&K TECHNOLOGY a.s., Česká republika, Klatovy

 

K&K TECHNOLOGY a.s.

Zlatnická 33

339 01 Klatovy

Telefon :

 +420 376 356 111

Fax :

 +420 376 322 771

E-mail :

kk@kk-technology.cz

www :

www.kk-technology.cz



funkceJméno a příjmeníe-mailtelefonmobil
Vedení společnosti
předseda představenstva a generální ředitelVáclav Kutilkutil@kk-technology.cz+420 376 356 101+420 603 805 851
obchodní ředitelIng. Josef Horejšhorejs@kk-technology.cz+420 376 356 123+420 603 211 043
technický ředitelIng. Jan Kutilkutilj@kk-technology.cz+420 376 356 114+420 603 236 217
ředitel realizace zakázek
Ing. Miroslav Blahníkblahnik@kk-technology.cz+420 376 356 124+420 605 226 870
ekonomický  ředitelIng. Miroslav Nedvědnedved@kk-technology.cz+420 376 356 103+420 605 226 855
výrobní ředitelStanislav Kuthejlkuthejl@kk-technology.cz+420 376 356 301+420 603 819 753
manažer kvality a ŽPIng. Tomáš Frühauffruhauf@kk-technology.cz+420 376 356 113 
vedoucí ITIng. Petr Jiříkjirik@kk-technology.cz+420 376 356 127+420 603 880 770
vedoucí správy budovMiloslava Zelenkovázelenkova@kk-technology.cz+420 376 356 105+420 604 180 875

 

Obchodní úsek

zástupce obchodního ředitele, vedoucí obchod. odd.
Zdeněk Smahasmaha@kk-technology.cz+420 376 356 163+420 605 715 368
obchodní referent, RF a země SNSRSDr. Václav Husinechusinec@kk-technology.cz+420 376 356 129+420 605 226 861
samostatný obchodní referentDana Auermüllerováauermullerova@kk-technology.cz+420 376 356 175+420 605 226 886
manažer obchoduBc. Eva Rolincová MSc
rolincova@kk-technology.cz +420 603 880 764
obchodní referentZbyněk Cibulkacibulka@kk-technology.cz+420 376 356 161+420 603 880 754
obchodní referentIng. Vendula Žežulovázezulova@kk-technology.cz+420 376 356 104+420 603 880 775
referent marketingu a propagace
Petra Vlčková
vlckova@kk-technology.cz+420 376 356 104

 

Technický úsek

technický ředitelIng. Jan Kutilkutilj@kk-technology.cz+420 376 356 114+420 603 236 217
referent nabídkového odděleníČestmír Nováčeknovacek@kk-technology.cz+420 376 356 146 
hlavní inženýr projektůIng. Jiří Cihlářcihlar@kk-technology.cz+420 376 356 131+420 603 880 751
hlavní inženýr projektůMiroslav Čížekcizek@kk-technology.cz+420 261 102 270+420 604 425 282
hlavní inženýr projektůIng. Jiří Hosnedlhosnedl@kk-technology.cz+420 376 356 134+420 603 880 752
vedoucí projektant stavební skupiny
Ing.Arch. Stanislav Nedvědnedveds@kk-technology.cz+420 376 356 126+420 603 880 771
vedoucí projektant elektro
Ing. Jan Auermüllerave@kk-technology.cz+420 376 356 181+420 603 880 774
projektant elektro
Jaroslav Vítekvitek@kk-technology.cz+420 376 356 138+420 603 880 757
vedoucí programátorIng. Martin Rubáš, Ph.D.rubasm@kk-technology.cz+420 376 356 151+420 604 428 222

 

Výrobní úsek

vedoucí realizace
Karel Haklhakl@kk-technology.cz+420 376 356 122+420 603 244 005
technik realizaceJiří Hlavínhlavin@kk-technology.cz+420 376 356 162 

technik realizace

Bc. Michal Tetour
tetour@kk-technology.cz+420 376 356 152 
technik realizaceKarel Suchýsuchy@kk-technology.cz+420 376 356 125+420 603 880 765
technik realizace
Petr Pelnářpelnar@kk-technology.cz+420 376 356 443+420 603 880 755
technik realizacePetr Flaksflaks@kk-technology.cz+420 376 356 121+420 776 858 385
technik realizaceRadek Císař
cisar@kk-technology.cz+420 376 356 171+420 604 426 272
vedoucí strojní výrobyLudevít Zvonár
zvonar@kk-technology.cz+420 376 356 314+420 739 249 482
vedoucí provozu služebStanislav Kuthejlkuthejl@kk-technology.cz+420 376 356 301+420 603 819 753
vedoucí skladuIng. Jiří Touštous@kk-technology.cz+420 376 356 310+420 605 226 856
vedoucí dopravyIng. Jiří Touštous@kk-technology.cz+420 376 356 310+420 605 226 856
vedoucí nákupuRadek Sukovatý
sukovaty@kk-technology.cz+420 376 356 148+420 605 226 864